FILMY REKLAMOWE

Film reklamowy nie ma sobie równych, jest to jeden z najbardziej przekonywujących a zarazem barwnych sposobów oddziaływania na opinie i smak konsumenta. Reklama jest zbiorem obrazów  które bezpośrednio powinny zachęcać odbiorcę, przekonując go o niepowtarzalnej jakości i jednostkowych , unikatowych zaletach wyrobu danej marki. Muzyka pobudza wyobraźnie utrwalając w pamięci widza pozytywne cechy promowanego produktu.

Odpowiednio skomponowana reklama jest przyczyną dynamizacji rozwoju handlu. Promocja produktu jest dla debiutanckich firm szansą wkroczenia na rynek z olbrzymim wręcz bezgranicznym wydźwiękiem.

Zadaniem reklamy jest po prostu odpowiednie zaaferowanie odbiorcy, które w bardzo krótkim czasie musi dostosować się do jego gustu zdobywając  przychylność i zaufanie dla marki.Reklama  zadomowiając się  w dziejach historii filmu stworzyła nowe możliwości  handlowe przedsiębiorcom  którzy bardzo szybko nauczyli się je wykorzystywać.

Współcześnie reklamy bardzo szybko tworzą  opinie klienta o pozycji danej firmy jak i  jakości oferowanych produktów. Dobry film reklamowy to taki który nie tracąc  przychylności żadnego indywidualnego gustu eksponuje produkt w sposób zachęcający i interesujący dla większych grup.

Rozwój technik reklamowych jest również jedną z przyczyn stosunkowo szybko  narastających konkurencji handlowych. Sztuką jest stworzenie obrazu który poruszy gust widza tak aby pozostawił rywalizacje w niepamięci.Reklama buduje wizerunek marki oraz umacnia jego pozycję na rynku.Mamy pełną świadomość wydźwięku naszych  produkcji i sposobu ich oddziaływania na konsumentów.

Promowanie  to nic innego jak wizualizacja szeregu usług jakie dana firma zapewnia swoim odbiorcom i potencjalnym klientom. Ogólnoświatowy  film reklamowy  uwidaczniający  atrakcyjność produktu zleceniodawcy  i skupiający   coraz większą liczbę odbiorców zapewnia wygraną  w walce z konkurencją.

Produkcje  Snap Films tworzą i zacieśniają relację  pomiędzy konsumentem a marką. Nasza kadra w kreatywny i przedsiębiorczy sposób tworzy filmy reklamowe oraz spoty promocyjne trafiające  do indywidualnych gustów tak aby zwiększyć ogólną ilość klientów firmy zleceniodawcy.
Scenariusze tworzone dla firm muszą w widoczny ale nieprzeciętny sposób skupiać uwagę odbiorcy na promowanym produkcie.  Załoga musi składać się z zaskakujących, pełnych alternatywnych pomysłów artystów którzy znają metody ma wyjątkową promocję ofert zleceniodawców. 

Sprawdź również (https://snapfilms.pl/spoty-promocyjne/)

KONKURSY, FESTIWALE – FILMY REKLAMOWE

Jednym z najbardziej znanych konkursów filmów reklamwych są złote lwy w Cannes. Co roku najlepsi filmowcy oglądają setki najnowszych produkcji w poszukiwaniu tych najlepiej zrealizowanych a zarazem najciekawszych.

Więcej informacjie znaleźć można na (https://www.canneslions.com/)

Poniżej tegoroczni Laureaci

Jednym z największych festiwali reklamowych jest Londyńskie LIA (London International Advertising Awards) Które w przeciwieństwie do poprzednika nie jest konkursem skupiającym się na sztuce filmowej, lecz na działaniach marketingowych. Głównym kluczem wyboru reklam w tym konkursie jest ich skuteczność, szerszy wydźwięk marketingowy oraz sposób interakcji z potencjalnym klientem.

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną tego konkursu (http://www.liaawards.com/)

Kolejnym festiwalem  na którym oceniane są filmy reklamowe jest Camerimage, który odbywa się co roku w Bydgoszczy. Ze względu na specyfikę samego festiwalu, video są oceniane głównie pod względem operatorskiego kunsztu jak również samego scenariusza czy postprodukcji.

Więcej informacji odnośnie tego konkursu mogą znaleźć Państwo pod linkiem(http://www.camerimage.pl/pl/Konkurs-Spotow-Reklamowych-Fundusze-Europejskie-W-Kadrze.html)