Kraków jest jednym z najdynamiczniejszych miast w Polsce pod względem rozwoju. Głównym motorem napędowym wzrostu jest turystyka. Na milionach turystów odwiedzających Kraków zyskują głównie właściciele restauracji, hoteli oraz klubów nocnych. Jak wiadomo wzrost tego typu miejsc usługowych zwiększ również zapotrzebowanie na filmy reklamowe do promocji  oraz wybicia się na tle konkurencji. Coraz więcej naszych produkcji realizujemy w Krakowie, to powód do radości ponieważ to piękne miasto, w którym przyjemnie spędza się czas.  Kraków jako miasto, również inwestuje w spoty promocyjne. o to przykład jednego z nich:

Tego typu promocje przyciągają jeszcze więcej turystów. Mamy nadziej, że już niebawem zawitamy tam ponownie.  Poniżej przedstawiamy krótszą formę filmu reklamowego mającą na celu promocje miasta. Dynamiczny montaż oraz esencjonalne przedstawienie kluczowych i charakterystycznych miejsc, sprawia, że widz wręcz nie może oderwać wzroku od filmu.

Trzeci film to klasyka w najlepszym wydaniu. Piękny a zarazem prosty scenariusz nawiązujący do kopciuszka. Kostiumy oraz scenografia którą śmiało można by pokazać w filmie fabularnym.  Świetna pracy kamery oraz gra aktorska, światowej sławy Alicji Bachledy Curuś sprawia, że wobec tej produkcji nie można przejść obojętnie. Nawiązanie do przeszłości zwraca uwagę widza na bogatą tradycji tego miasta.